Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/hydvarmsitc/ftp/templates/lt_enterprise/index.php on line 12
ELEKTRYKA, ENERGETYKA, BUDOWNICTWO - Hydrovariator - HydVar MS&TC

Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/hydvarmsitc/ftp/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703
 • slajd1

  Pomysł genialny w przyszłości bardzo szerokie jest możliwe jego zastosowanie porównywalne nawet z silnikami elektrycznymi i spalinowymi.

 • slajd2

  Zbudowanie zespołu pompowego  jest potrzebne i uzasadnione w celu uzyskania bezstopniowości przełożenia szerokim zakresie obrotów i przenoszonych momentów.

 • slajd3

  Innowacyjna bezstopniowa przekładnia umożliwia bezstopniową zmianę obrotów i charakteryzuje się dużą sztywnością przełożenia.

 • slajd4

  Bezstopniowa przekładnia jest bardzo dojrzałym pomysłem, gdyż sama jej konstrukcja świadczy o dużej pomysłowości technicznej i technologicznej.

 • slajd5

  Opracowana przekładnia umożliwia bezstopniowe ustawienie prędkości obrotowej w bardzo szerokim zakresie dla transmisji mocy w rzeczywistym obszarze z jednoczesnym spełnieniem roli sprzęgła rozruchowego.

ELEKTRYKA, ENERGETYKA, BUDOWNICTWO

Witam,

Nazywam się Henryk Więckowski i jestem specjalistą z prac elektrotechnicznych, energetycznych i budowlanych. Założyłem firmę HydVar MS&TC, która zdobyła wysoką pozycją i nienaganną opinię na rynku dzięki profesjonalizmowi wykonywanych usług. Solidność, terminowość i konkurencyjne ceny to podstawy działalności mojej firmy.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w połączeniu z nieustannym dokształcaniem, zaowocowało bardzo szerokimi wachlarzem posiadanych przeze mnie uprawnień, umożliwiającym wykonywanie firmie Hydvar MS&TC prostych jak i interdyscyplinarnych zleceń od klientów.

Poniżej szczegółowo przedstawiam zakres prowadzonej działalności oraz posiadane uprawnienia.. Zachęcam do zapoznania się z tymi informacjami w celu wyrobienia sobie opinii o mnie i o Firmie, co z pewnością pomoże przy nawiązaniu współpracy.

Szczególnie cenię sobie małych klientów indywidualnych, choć oczywiście nie odmawiam wykonywania usług na rzecz większych firm, organizacji i instytucji.

Zapraszam do współpracy!

Inż. Elektryk Henryk Więckowski

Please publish modules in offcanvas position.