Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/hydvarmsitc/ftp/templates/lt_enterprise/index.php on line 12
Wynalazek - Hydrovariator - HydVar MS&TC

Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/hydvarmsitc/ftp/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703
 • slajd1

  Pomysł genialny w przyszłości bardzo szerokie jest możliwe jego zastosowanie porównywalne nawet z silnikami elektrycznymi i spalinowymi.

 • slajd2

  Zbudowanie zespołu pompowego  jest potrzebne i uzasadnione w celu uzyskania bezstopniowości przełożenia szerokim zakresie obrotów i przenoszonych momentów.

 • slajd3

  Innowacyjna bezstopniowa przekładnia umożliwia bezstopniową zmianę obrotów i charakteryzuje się dużą sztywnością przełożenia.

 • slajd4

  Bezstopniowa przekładnia jest bardzo dojrzałym pomysłem, gdyż sama jej konstrukcja świadczy o dużej pomysłowości technicznej i technologicznej.

 • slajd5

  Opracowana przekładnia umożliwia bezstopniowe ustawienie prędkości obrotowej w bardzo szerokim zakresie dla transmisji mocy w rzeczywistym obszarze z jednoczesnym spełnieniem roli sprzęgła rozruchowego.

Wynalazek

Firma HydVar MS&TC poza swoją podstawową działalnością (z zakresu elektrotechniki przemysłowej, energetyki i budownictwa), prowadzi intensywne działania na rzecz wdrożenia do przemysłu autorskich, innowacyjnych rozwiązań technologicznych. 

Najciekawszym, najbardziej istotnym i przełomowym z kilku projektów, jest wynalazek o roboczej nazwie HYDROVARIATOR, będący nowym rodzajem napędu mechanicznego, który zmodernizuje większość pojazdów, maszyn i urządzeń, otaczających nas, na co dzień. 

Dzięki niemu samochody będą tańsze, bardziej niezawodne i mniej palące a farmy wiatrowe staną w większość miejsc gdzie do tej pory było to niemożliwe bądź nieopłacalne, stopniowo wypierając z rynku przestarzałe gałęzie przemysłu energetycznego oparte o paliwa kopalniane. A jest to tylko drobny wycinek potencjalnych zastosowań. 

Poniżej na tej stronie znajdą Państwo szczegółowe, lecz przystępnie napisane informacje o HYDROVARIATORZE pozwalające zrozumieć rewolucyjność projektu każdemu laikowi, jak i przekonać do idei Przekładni Hydrostatycznej Bezstopniowej Zębatej specjalistów z dziedziny hydrauliki siłowej.

Please publish modules in offcanvas position.