Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/hydvarmsitc/ftp/templates/lt_enterprise/index.php on line 12
Zdobyte nagrody, dyplomy, wyróżnienia - Hydrovariator - HydVar MS&TC

Warning: imagecreatefrompng(): gd-png: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile in /home/hydvarmsitc/ftp/libraries/vendor/joomla/image/src/Image.php on line 703
 • slajd1

  Pomysł genialny w przyszłości bardzo szerokie jest możliwe jego zastosowanie porównywalne nawet z silnikami elektrycznymi i spalinowymi.

 • slajd2

  Zbudowanie zespołu pompowego  jest potrzebne i uzasadnione w celu uzyskania bezstopniowości przełożenia szerokim zakresie obrotów i przenoszonych momentów.

 • slajd3

  Innowacyjna bezstopniowa przekładnia umożliwia bezstopniową zmianę obrotów i charakteryzuje się dużą sztywnością przełożenia.

 • slajd4

  Bezstopniowa przekładnia jest bardzo dojrzałym pomysłem, gdyż sama jej konstrukcja świadczy o dużej pomysłowości technicznej i technologicznej.

 • slajd5

  Opracowana przekładnia umożliwia bezstopniowe ustawienie prędkości obrotowej w bardzo szerokim zakresie dla transmisji mocy w rzeczywistym obszarze z jednoczesnym spełnieniem roli sprzęgła rozruchowego.

Zdobyte nagrody, dyplomy, wyróżnienia

 

1) W 2008 roku HYDROVARIATOR został zaprezentowany na Światowej Wystawie Wynalazków, Badań Naukowych i Innowacji Przemyslowych Innova  Brussels  Eureka 2008. Gdzie wzbudził szerokie zainteresowanie i został wyrózniony przez sędziów srebrnym medalem z dziedziny mechaniki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2) Dyplom Mnistra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla HtdVar MS&TC za przekładnię hydrostatyczna bezstopniową zębatą dla twórcy inż Henryka Więckowskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

3) Dyplom Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

4) Podziękowanie z VIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

 

Please publish modules in offcanvas position.